OLD REFERENCE

V bytech i domech, při rekonstrukcích i v novostavbách.

PODÍVEJTE SE NA VYBRANÉ REALIZACE.

Řešil jsem realizaci nového bytu a díky výborných zkušenostech z dřívějška jsem opět oslovil paní Staříkovou . Jednání vede v přátelském duchu, naslouchá klientům , umí vždy poradit, její návrhy mají funkčnost, praktičnost a jsou sladěné v jednom designu. Při realizaci komunikuje s dodavateli, sama dohlíží na průběh montáže aby předání proběhlo podle domluvy. Vím, že se opět obrátím při další realizaci a rád doporučím svým blízkým. Touto cestou bych chtěl poděkovat a popřát mnoho dalších spokojených klientů.
Marek N.
OSTRAVA
Během výstavby našeho nového rodinného domu jsme se začali ohlížet po nějakém kvalitním návrhu kuchyňské linky. Navštívili jsme pár kuchyňských studií, ale bohužel se nikomu nepodařilo navrhnout kuchyň, jídelnu a část obývacího prostoru podle naší představy. Z důvodu dispozičně menších ložnic v RD jsme požadovali v návrhu vhodně využít také část jídelny pro šatní skříně. Dostali jsme kontakt s doporučením na paní Staříkovou, která nám již na první schůzce s profesionálním přístupem vytvořila návrh podle našich představ. Oslovila nás nejen její myšlenka prostorového uspořádání nábytku, doporučených spotřebičů, doplňků, ale také navržených materiálů. Díky použitému 3D programu jsme si vše mohli prohlédnout v reálné vizualizaci. Získali jsme nejen důležité podklady pro přípravu stavebních prací spojených s rozvodem vody, kanalizace a elektro, ale také projekt pro zadání nábytku do výroby. Děkujeme paní Staříkové za profesionální a osobní přístup ke klientovi. Naše kuchyň včetně celého prostoru obývacího pokoje s jídelním koutem je dodnes užívána k naší spokojenosti.
Filip Č.
OSTRAVA
Chtěla bych velice poděkovat paní Staříkové za návrhy kuchyně s obývákem, předsíně a pokoje pro dceru. Z návrhů a vizualizací, které vytvořila jsme byli nadšeni, byly moc krásné a přesně podle našich představ. Skvělý přístup, domluva a rychlost. Jednání bylo vždy příjemné a bez čekání. Nutno vyzvednout lidský přístup a ochotu ! Vřele doporučuji všem a ještě jednou moc děkuji.
M.Ž.
NOVÝ JIČÍN
Děkuji za provedení návrhu, doporučení barev a nábytku.
Ráda bych tímto poděkovala za skvělou a profesionální spolupráci paní Ivaně Staříkové. Měla jsem již zkušenosti s několika kuchyňskými studii a návrhy, které mi byly zaslány se nedají s návrhem paní Ivanky vůbec srovnávat. Diskutovaly a vymýšlely jsme s paní Ivankou návrh kuchyně a návrh šatních skříní. Během zakreslování se vyskytlo několik problémů, nesrovnalostí a zádrhelů, které paní Ivana vyřešila velmi rychle, sofistikovaně a elegantně. Viděla jsem zde velkou zkušenost a také praktičnost. Rovněž mi pomáhala zkombinovat barvy, materiál a další detaily. Včetně návrhu byla zajištěna i výroba s realizací. Ještě jednou moc děkuji paní Ivaně za nádhernou část našeho bytu – domova.
M.G.
ostrava