OLD INTERIÉRY

Pomůžu Vám s návrhem interiéru!

vyvarujete se chybám a nedostatkům před realizací.

Navrhnu Vám interiér bytu či domu dříve než do něj investujete své peníze. Navrhuji realistické 3D návrhy, které Vám umožní vybrat pro Vás nejoptimálnější řešení nejen prostoru, ale i barvy a ergonomické řešení místnosti.

Vyřeším Váš interiér nejen po stránce designové, ale i dispoziční a materiálové. Můžu Vám pomoci jak s přestavbou bytu tak i  domu. Nabízím poradenství, 3D návrh a realizace. 3D návrh Vás nezavazuje k realizaci, ale součástí projektu jsou rozpisy použitých materiálů i dekorací včetně odkazů k zakoupení a případně i nezávazné cenové nabídky případně realizace interiéru, koordinované pod mým dohledem. Pokud jste se rozhodli realizovat byt či dům vlastnimi silami, je možné s návrhem objednat nákresy:  nábytku, vodo a elektroinstalací, sádrokartonů i výmaleb. Takto zpracované podklady odpovídají finálnímu návrhu interiéru čímž se vyvarujete pozdějším úpravám instalací nebo nábytku. 

Návrh je již nezbytnou součástí samotné realizace. Zvláště u návrhu soukromého interiéru je důležité, aby výsledné dílo odpovídalo nejen představě poradce, ale aby stejnou měrou odráželo přání a potřeby zákazníka. Zhotovení návrhu je vždy nezávazné a samotná realizace není podmínkou.

Nabízím Vám spolupráci se špičkovými odborníky ve svém oboru, tak i osobní a zodpovědný přístup ke každé zakázce. Společně se budeme snažit vyvarovat Vás všech úskalí, na které můžete při realizaci narazit.

Návrhy zasílám i on-line.